• bilgi@ustundagnakliyat.com
  • 0(454) 216 17 51

İşyeri Taşımacılığı

Ofis Taşımak Profesyonellik gerektiren bir iştir ve bu hususta en başta modern ambalaj malzemeleri gelir. bir ofis taşıma şirketinde her şeyden önemlisi ve olmazsa olmazı gerekli ekipmanlar var olmasıdır.

Üstündağ Nakliyat 1967 yılından gelen güvenle taşımacılık sektöründe olmanın verdiği özgüven ve sektörün öncü firması olmasının yarattığı sorumlulukla taşımacılık için gerekli tüm ekipmanları sağlamaktadır. Büyük firmalarda bulunun IT ve çelik kasalar için taşınma riskli bir iştir. IT lerin sökülmesi çelik kasaların özelliklede alt katlarda bulunan ağır eşyaların güvenli bir şekilde taşınması için modern ekipmanlar gerekmektedir.

Firmamız Her türlü kapasitedeki ofis ve büroları taşıyabilmektedir. Taşınma öncesi firma elemanlarımız tarafından yapılan fizibilite çerçevesinde ofisiniz için gerekli tüm ekipmanlar sağlanır ve taşıma günü hiç bir olumsuzluk sağlanmadan yeni yerinize huzurla taşınılır. Ofis taşıma, iş adamları için her zaman korkutucu olmuştur.

Ofisinizi yeni bir yere nakletmek zorunda olabilirsiniz, kurumunuzu tamamen bütün cihazlarıyla birlikte taşıyor olabilirsiniz, banka şubenizi nakletmek istiyor veya yeni şube açmak istiyor olabilirsiniz. Tüm bu kurumsal ihtiyaçlarınız için 47 yıllık deneyim ve uzaman yönetim kadrosuyla Üstündağ Nakliyat 7/24 ofis taşıma işlemlerinde siz değeri müşterilerinin hizmetinde. Ofis taşımasını korkulu bir hal olmaktan çıkaracağımızdan hiç şüpheniz olmasın..